Sponsorzy

SPONSOR TYTULARNY

 

Betard
Betard działa na Dolnym Śląsku już od 20 lat. Produkuje i dostarcza prefabrykaty budowlane zarówno firmom jak i indywidualnym inwestorom, będąc w tym czasie solidnym partnerem na tysiącach budów w całym regionie. Oferuje konstrukcyjne materiały budowlane, pustaki ścienne, betonowe elementy stropowe, kominowe, drogowe, mała architektura, elementy wodno-kanalizacyjne, fundamenty prefabrykowane, płyty stropowe żelbetowe, stropy gęstożebrowe i zespolone, teriva, drenaże, kostka brukowa i nawierzchnie - płyty.
DŁUGOŁĘKA ul. Polna 30, Długołęka 55-095 Mirków, tel. 071/ 315 20 09, fax 071/ 315 20 97
WIERUSZÓW ul. Ostrzeszowska 87, 98-400 Wieruszów, TEL. 062/ 784 10 81, FAX 062/ 784 00 09
KŁODZKO Gołogłowy 37, 57-300 Kłodzko, TEL. 074/ 865 94 25, FAX 074/ 865 94 24
Strona internetowa: betard.pl

 


SPONSORZY STRATEGICZNI

Chemeko-System
Chemeko-System Sp. z o.o. Profil firmy to kompleksowa gospodarka odpadami, obejmującą odbiór odpadów, segregację, odzysk oraz unieszkodliwianie odpadów nie nadających się do ponownego wykorzystania.  Takie całościowe spojrzenie na gospodarkę odpadami pozwala firmie dostosowywać działania do indywidualnego klienta, działać efektywniej, zmaksymalizować  ilość odzyskanych odpadów oraz  dbać o środowisko naturalne.
Strona internetowa: www.chemekosystem.pl
Nevada
Właściciel marki NEVADA, lider w sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów do sprzętu ogrodniczego, leśnego i budowlanego.
Strona internetowa 
www.nevada-parts.pl


Wrocław Miasto spotkań

MIASTO WROCŁAW
Strona internetowa: www.wroclaw.plSPONSORZY PREMIUM

Arad
Firma ARAD rozpoczęła działalność w 1996 roku. Od początku podjęła ambitne zadanie zaopatrywania inwestorów krajowych i zagranicznych w nowoczesne systemy rusztowań, jak również najwyższej jakości drabiny i pomosty. Firma brała udział w budowie setek obiektów o różnym przeznaczeniu, zarówno dla inwestorów polskich, jak i zagranicznych. ul. Muzyczna 2, 55-330 Źródła
Strona internetowa: www.arad.pl
Toi Toi Polska
TOITOI POLSKA
ul. Płochocińska 29, 03-044 Warszawa, 022/ 614 59 78
Strona internetowa:www.toitoi.pl

Jesteśmy na rynku stosunkowo krótko, bo od 2010 roku. Pierwsze auta poczatkowo wyjechały pod szyldem przewozu osób. Obecnie nasze samochody są jeszcze bardziej widoczne, mają bowiem numer boczny i "koguta" na dachu.

Nie można nas przeoczyć. Każdego dnia wzrasta zainteresowanie WICAR TAXI Wrocław!

Jako jedna z niewielu firm taksówkowych we Wrocławiu informujemy klientów wiadomością SMS o przybyciu taksówki, co służy wygodzie Klienta i ma duży wpływ na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy taksówek.

Strona internetowa: http://www.wicartaxi.pl/


SPONSORZY GŁÓWNI

123drukuj.pl
123drukuj.pl to profesjonalny sklep internetowy z materiałami do drukarek. Jest dostawcą materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek na polskim rynku. 123drukuj.pl ma swoje korzenie w holenderskiej firmie Digital Revolution BV, działającej na rynku europejskim juz od ponad 12 lat. Dzięki ścisłej współpracy i przekazaniu rozległej wiedzy zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży i w różnych krajach Europy Zachodniej, 123drukuj.pl może wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom związanym z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek i kserokopiarek oraz udzielić Państwu zindywidualizowanej porady.
ul. Wrocławska 60, Radwanice, 55-010 Św. Katarzyna, 071/ 31 16 123
Strona internetowa: www.123drukuj.pl

 

Celem firmy Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o.Sp.k. jest budowanie, zaczynamy od zbudowania zaufania i porozumienia między wszystkimi członkami procesu budowlanego. Zaufanie naszych partnerów handlowych oraz klientów jest dla nas sukcesem i jednocześnie celem na przyszłość..

Strona internetowa: www.krajewski-konstrukcje.pl

 

Hotel Best Western Prima
Best Western Hotel Prima jest pierwszym w Polsce hotelem sieci Best Western. Położony jest w malowniczym sąsiedztwie zabytkowego Rynku. Powstał w wyniku połączenia i gruntownej przebudowy czterech staromiejskich kamienic. Zachowana tradycyjna fasada oraz zabytkowe elementy wnętrza harmonizują z ciepłym, utrzymanym w pastelowych barwach wystrojem.
ul. Kiełbaśnicza 16-19, 50-110 Wrocław, 071/ 782 55 55,
Strona internetowa:www.bestwestern-prima.pl

dragon

DRAGON SPORTS

Producent najwyższej jakości odzieży i sprzętu sportowego do uprawiania wielu różnorodnych dyscyplin sportu. W ofercie firmy Dragon Sport znajdziecie Państwo ponadto wyposażenie do sal treningowych.

 

Strona internetowa: sklep.dragon-sports.pl
 

SPONSORZY BIEGÓWkim

Płomyk renomowany producent zniczy i wkładów. W ofercie firmy Płomyk znajdą Państwo szeroką gamę zniczy i wkładów – zarówno tradycyjnych parafinowych jak i innowacyjnych wkładów Bio-Oil wykonanych w całości z olei naturalnych.

 

Strona internetowa: www.pph-plomyk.pl 

Savi System
Savi-System Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem posiadającym duże doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie, dystrybucji urządzeń oraz świadczeniu usług z zakresu konserwacji/serwisu systemów bezpieczeństwa i systemów zabezpieczeń pożarowych. Psary, ul. Wolności 20, 51-180 Wrocław, 07/1 388 77 00
Strona internetowa: www.savi.pl

 

Zakłady Kamieniarskie
INNPACT działa na rynku od 2008 i jest jedną z największych firm w Polsce zajmujących się niezależnym doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i jest jedyną spośród firm doradczych, która ofertę uzupełnia oprogramowaniem wspomagającym aktywne uczestnictwo na rynku energii.
Strona internetowa: http://www.innpact.pl/

 

entrack

ENTRACK-POL
Wyłączny dystrybutor NTP, MITO, NWP

Od ponad 40 lat, ENTRACK jest jednym z największych, europejskich dostawców części ścieralnych oraz podwoziowych do maszyn budowlanych na terenie Skandynawii i północnej Europy. Idąc za potrzebami klientów rozszerzyliśmy naszą działalność i od kilku lat posiadamy swoje siedziby również na terenie Polski oraz Włoch. To co nas wyróżnia na rynku, to szeroka gama własnych produktów pod markami NTP, NWP, MITO z jednoczesnym dostępem do produktów od największych światowych dostawców. Dzięki dużej liczbie oddziałów na terenie całej Europy, gwarantujemy szeroką dostępność części, najlepszą cenę oraz szybką dostawę.

Strona internetowa: www.entrack-pol.com.pl

TOX® PRESSOTECHNIK
Mocna strona przemysłu

Jesteśmy doświadczonym dostawcą niezawodnych napędów TOX®-Kraftpaket oraz nowatorskich serwonapędów liniowych TOX®-ElectricDrive. W oparciu o produkty własne budujemy prasy wielozadaniowe oraz maszyny specjalne do aplikacji siłowych, jak tłoczenie, wykrawanie, osadzanie i nitowanie. Specjalizujemy się w łączeniu blach na zimno technologią TOX-Punkt, opracowaną przez nasz dział rozwoju i z powodzeniem używaną przez czołowe koncerny motoryzacyjne, AGD oraz branżę budowlaną.

Strona internetowa: http://www.tox-pl.com/

polbus

POLBUS-PKS

Największy przewoźnik na Dolnym Śląsku oferujący wynajem autokarów i busów na wyjazdy krajowe i międzynarodowe. POLBUS-PKS - WYZNACZAMY STANDARDYk

Strona internetowa: www.polbus.pl

ASC PRO
Autoryzowany dealer Karcher Wrocław – firma ASC-PRO oferuje: myjki karcher, maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe, maszyny sprzątające, szorowarki, zamiatarki i wiele, wiele innych.
ul. Kościerzyńska 1 a, 51-416 Wrocław, 071/ 325 63 19
Strona internetowa:www.asc-pro.pl


FIRMY WSPÓŁPRACUJĄCE
 

Pepsi
Orzeźwiaj świat z Pepsi!
Strona internetowa: www.pepsi.pl

 

Gami
Firma GAMI istnieje na rynku usług przeciwpożarowych od 1988 roku. Zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Posiada autoryzowany zakład wyposażony w najwyższej jakości maszyny i urządzenia niezbędne do profesjonalnej obsługi. Zakład oferuje również szybką i sprawną obsługę serwisową na miejscu u Klienta.
ul. Działdowska 30, 51-427 Wrocław, 071/ 345 69 42
Strona internetowa: www.gami.wroc.pl
Sponsor TytularnyBetardSponsorzy
 • Chemeko-System
 • Wrocław
 • Nevada
 • Toi Toi
 • Arad
Kalendarium

Następne zawody

           VS       

Sobota, 22 kwietnia 2017 godz. 17:30

KUP BILET!

Tabela
M P MP
1. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 1 2 +18
2. Cash Broker Stal Gorzów 1 2 +2
3. Betard Sparta Wrocław 0 0 0
4. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa 0 0 0
5. ROW Rybnik 0 0 0
6. MRGARDEN GKM Grudziądz 0 0 0
7. Fogo Unia Leszno 0 0 0
8. KS Get Well Toruń 2 0 -20
sponsorzy
 • Speedway Ekstraliga
 • PGE
 • Lotto
 • Wicar Radio Taxi
 • 123drukuj
 • TOX
 • Best Western
 • Krajewski Konstrukcje
 • Tyskie
 • Innpact
 • City Park
 • Savi System
 • Płomyk
 • Bio-Oil
 • Pepsi
 • Gami
 • ASC Pro
 • Entrack
 • Polbus
 • Poczta Polska
 • AOC Dystrybucja
 • Dragon
 • KIM Group
Partnerzy medialni
nc+ WTS SPARTA TV Radio Eska Echo24 Gazeta Wrocławska Przegląd Sportowy World Games
Copyright © 2011 WTS Sparta Wrocław
Projekt i realizacja: