Sponsorzy

SPONSOR TYTULARNY

 

Betard
Betard działa na Dolnym Śląsku już od 20 lat. Produkuje i dostarcza prefabrykaty budowlane zarówno firmom jak i indywidualnym inwestorom, będąc w tym czasie solidnym partnerem na tysiącach budów w całym regionie. Oferuje konstrukcyjne materiały budowlane, pustaki ścienne, betonowe elementy stropowe, kominowe, drogowe, mała architektura, elementy wodno-kanalizacyjne, fundamenty prefabrykowane, płyty stropowe żelbetowe, stropy gęstożebrowe i zespolone, teriva, drenaże, kostka brukowa i nawierzchnie - płyty.
DŁUGOŁĘKA ul. Polna 30, Długołęka 55-095 Mirków, tel. 071/ 315 20 09, fax 071/ 315 20 97
WIERUSZÓW ul. Ostrzeszowska 87, 98-400 Wieruszów, TEL. 062/ 784 10 81, FAX 062/ 784 00 09
KŁODZKO Gołogłowy 37, 57-300 Kłodzko, TEL. 074/ 865 94 25, FAX 074/ 865 94 24
Strona internetowa: betard.pl

 


SPONSORZY STRATEGICZNI

Chemeko-System
Chemeko-System Sp. z o.o. Profil firmy to kompleksowa gospodarka odpadami, obejmującą odbiór odpadów, segregację, odzysk oraz unieszkodliwianie odpadów nie nadających się do ponownego wykorzystania.  Takie całościowe spojrzenie na gospodarkę odpadami pozwala firmie dostosowywać działania do indywidualnego klienta, działać efektywniej, zmaksymalizować  ilość odzyskanych odpadów oraz  dbać o środowisko naturalne.
Strona internetowa: www.chemekosystem.pl
Nevada
Właściciel marki NEVADA, lider w sprzedaży części zamiennych oraz akcesoriów do sprzętu ogrodniczego, leśnego i budowlanego.
Strona internetowa 
www.nevada-parts.pl


Wrocław Miasto spotkań

MIASTO WROCŁAW
Strona internetowa: www.wroclaw.plSPONSORZY PREMIUM

Arad
Firma ARAD rozpoczęła działalność w 1996 roku. Od początku podjęła ambitne zadanie zaopatrywania inwestorów krajowych i zagranicznych w nowoczesne systemy rusztowań, jak również najwyższej jakości drabiny i pomosty. Firma brała udział w budowie setek obiektów o różnym przeznaczeniu, zarówno dla inwestorów polskich, jak i zagranicznych. ul. Muzyczna 2, 55-330 Źródła
Strona internetowa: www.arad.pl
Toi Toi Polska
TOI TOI POLSKA
ul. Płochocińska 29, 03-044 Warszawa, 022/ 614 59 78
Strona internetowa:www.toitoi.pl

Jesteśmy na rynku stosunkowo krótko, bo od 2010 roku. Pierwsze auta poczatkowo wyjechały pod szyldem przewozu osób. Obecnie nasze samochody są jeszcze bardziej widoczne, mają bowiem numer boczny i "koguta" na dachu.

Nie można nas przeoczyć. Każdego dnia wzrasta zainteresowanie WICAR TAXI Wrocław!

Jako jedna z niewielu firm taksówkowych we Wrocławiu informujemy klientów wiadomością SMS o przybyciu taksówki, co służy wygodzie Klienta i ma duży wpływ na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy taksówek.

Strona internetowa: http://www.wicartaxi.pl/


SPONSORZY GŁÓWNI

123drukuj.pl
123drukuj.pl to profesjonalny sklep internetowy z materiałami do drukarek. Jest dostawcą materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek na polskim rynku. 123drukuj.pl ma swoje korzenie w holenderskiej firmie Digital Revolution BV, działającej na rynku europejskim juz od ponad 12 lat. Dzięki ścisłej współpracy i przekazaniu rozległej wiedzy zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży i w różnych krajach Europy Zachodniej, 123drukuj.pl może wyjść na przeciw Państwa oczekiwaniom związanym z materiałami eksploatacyjnymi do drukarek i kserokopiarek oraz udzielić Państwu zindywidualizowanej porady.
ul. Wrocławska 60, Radwanice, 55-010 Św. Katarzyna, 071/ 31 16 123
Strona internetowa: www.123drukuj.pl

Celem firmy Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o.Sp.k. jest budowanie, zaczynamy od zbudowania zaufania i porozumienia między wszystkimi członkami procesu budowlanego. Zaufanie naszych partnerów handlowych oraz klientów jest dla nas sukcesem i jednocześnie celem na przyszłość..

Strona internetowa: www.krajewski-konstrukcje.pl

Haston
Haston City Hotel nie bez powodu otrzymał 4 gwiazdki. Tak jak wszystkie dobre hotele, również i nasza rezydencja może poszczycić się najwyższej jakości obsługą, doskonale urządzonymi pokojami noclegowymi oraz dodatkowymi usługami. Dla naszych Klientów oprócz noclegów, przygotowaliśmy również nowoczesne sale konferencyjne, w których bez problemu można zorganizować bankiet, urodziny, wesele, konferencję, imprezę firmową i inne wydarzenia na dużą liczbę osób. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również zorganizowanych grup oraz mniejszych i większych firm, zamierzających odwiedzić Wrocław i okolice.
ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław, 71 322 55 00,
Strona internetowa:www.haston.pl
Haston
Właściciel marki Tyskie jest Sponsorem Głównym WTS Sparty Wrocław
Strona internetowa:www.tyskie.pl
Haston
Wratislavia Bio Diesel jeden z największych producentów biokomponentów w Europie.

Wratislavia-BIOdiesel gwarantuje najwyższej jakości produkty spełniające wyśrubowane normy i kryteria.
Strona internetowa:www.wratislavia-biodiesel.pl

dragon

DRAGON SPORTS

Producent najwyższej jakości odzieży i sprzętu sportowego do uprawiania wielu różnorodnych dyscyplin sportu. W ofercie firmy Dragon Sport znajdziecie Państwo ponadto wyposażenie do sal treningowych.

 

Strona internetowa: sklep.dragon-sports.pl

dragon

Baumatech

Baumatech to nowoczesna i mobilna firma, która w każdym z obszarów dostarcza swoim klientom kompleksową obsługę inwestycji. Nowy Sponsor naszego Klubu oferuje nie tylko wykonawstwo obiektów, ale także doradztwo techniczne i formalne na każdym etapie procesu inwestycyjnego.

Strona internetowa: www.baumatech.pl

Hotel Best Western Prima
Best Western Hotel Prima jest pierwszym w Polsce hotelem sieci Best Western. Położony jest w malowniczym sąsiedztwie zabytkowego Rynku. Powstał w wyniku połączenia i gruntownej przebudowy czterech staromiejskich kamienic. Zachowana tradycyjna fasada oraz zabytkowe elementy wnętrza harmonizują z ciepłym, utrzymanym w pastelowych barwach wystrojem.
ul. Kiełbaśnicza 16-19, 50-110 Wrocław, 071/ 782 55 55,
Strona internetowa:www.bestwestern-prima.pl

 

SPONSORZY BIEGÓW

kim

Płomyk renomowany producent zniczy i wkładów. W ofercie firmy Płomyk znajdą Państwo szeroką gamę zniczy i wkładów – zarówno tradycyjnych parafinowych jak i innowacyjnych wkładów Bio-Oil wykonanych w całości z olei naturalnych.

 

Strona internetowa: www.saservice.com.pl

saservice

S&A Service - lider branży usług komunalnychFirma o zasięgu ogólnopolskim, na rynku od 14 lat, skupiająca się na działalności opartej na specjalistycznym sprzęcie o światowych standardach technicznych. Specjalność – letnie i zimowe utrzymanie terenów i dużych powierzchni utwardzonych.

Strona internetowa: www.saservice.com.pl

saservice

Opal Wrocław Sp. z o.o.

Jesteśmy ogólnopolskim producentem architektonicznych konstrukcji aluminiowych. Nasza firma, funkcjonująca pod nazwą Opal Wrocław, powstała w maju 1999 roku. 

Strona internetowa: www.opal.wroclaw.pl

Savi System
Savi-System Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem posiadającym duże doświadczenie w projektowaniu, wykonawstwie, dystrybucji urządzeń oraz świadczeniu usług z zakresu konserwacji/serwisu systemów bezpieczeństwa i systemów zabezpieczeń pożarowych. Psary, ul. Wolności 20, 51-180 Wrocław, 07/1 388 77 00
Strona internetowa: www.savi.pl
Zakłady Kamieniarskie
INNPACT działa na rynku od 2008 i jest jedną z największych firm w Polsce zajmujących się niezależnym doradztwem w zakresie optymalizacji kosztów energii elektrycznej i jest jedyną spośród firm doradczych, która ofertę uzupełnia oprogramowaniem wspomagającym aktywne uczestnictwo na rynku energii.
Strona internetowa: http://www.innpact.pl/
entrack

ENTRACK-POL
Wyłączny dystrybutor NTP, MITO, NWP

Od ponad 40 lat, ENTRACK jest jednym z największych, europejskich dostawców części ścieralnych oraz podwoziowych do maszyn budowlanych na terenie Skandynawii i północnej Europy. Idąc za potrzebami klientów rozszerzyliśmy naszą działalność i od kilku lat posiadamy swoje siedziby również na terenie Polski oraz Włoch. To co nas wyróżnia na rynku, to szeroka gama własnych produktów pod markami NTP, NWP, MITO z jednoczesnym dostępem do produktów od największych światowych dostawców. Dzięki dużej liczbie oddziałów na terenie całej Europy, gwarantujemy szeroką dostępność części, najlepszą cenę oraz szybką dostawę.

Strona internetowa: www.entrack-pol.com.pl

entrack

Leroy Merlin Wrocław
ul. Karkonoska 85 i Graniczna 4

Leroy Merlin to sklepy z artykułami budowlanymi, ogrodowymi oraz dekoracyjnymi Zapraszamy do sklepów we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej oraz Granicznej Leroy Merlin najlepsza oferta na rynku

Strona internetowa: www.leroymerlin.pl

TOX® PRESSOTECHNIK
Mocna strona przemysłu

Jesteśmy doświadczonym dostawcą niezawodnych napędów TOX®-Kraftpaket oraz nowatorskich serwonapędów liniowych TOX®-ElectricDrive. W oparciu o produkty własne budujemy prasy wielozadaniowe oraz maszyny specjalne do aplikacji siłowych, jak tłoczenie, wykrawanie, osadzanie i nitowanie. Specjalizujemy się w łączeniu blach na zimno technologią TOX-Punkt, opracowaną przez nasz dział rozwoju i z powodzeniem używaną przez czołowe koncerny motoryzacyjne, AGD oraz branżę budowlaną.

Strona internetowa: http://www.tox-pl.com/

polbus

INŻ - GEO

Inżgeo to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży geotechniki i geologii. Zajmuje się wierceniami geologicznymi, wykonywaniem dokumentacji geologicznych i kompleksowym nadzorem nad inwestycjami budowlanymi. Realizowane przez przedsiębiorstwo badania geotechniczne w terenie i w laboratorium pozwalają uniknąć problemów na etapie wykonywania i użytkowania budowli. Oferta obejmuje badania gruntów, betonów i mas bitumicznych. Firma posiada także dział geodezyjny i własne, w pełni wyposażone laboratorium. INŻGEO – Twoja inwestycja na pewnym gruncie.

Strona internetowa: www.inzgeo.pl

germaz

Grupa GERMAZ

Autoryzowany dealer marek Ford, Mitsubishi i Suzuki. Germaz specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze klientów flotowych. Na swoim koncie ma kilka kontraktów obejmujących 100, a nawet ponad 200 samochodów. 
Zakres działalności firmy Dom Samochodowy GERMAZ obejmuje m.in.: Sprzedaż samochodów osobowych i dostawczych - nowych i używanych, sprzedaż części zamiennych i akcesoriów, autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, kompleksowe naprawy blacharsko-lakiernicze wszystkich marek, montaż i serwis klimatyzacji i agregatów chłodniczych, komis, obsługa kredytowa leasingowa i ubezpieczeniowa, Stacja Kontroli Pojazdów, dział wynajmu samochodów, myjnia i autodetailing

Strona internetowa: www.germaz.pl

ASC PRO
Autoryzowany dealer Karcher Wrocław – firma ASC-PRO oferuje: myjki karcher, maszyny czyszczące, odkurzacze przemysłowe, maszyny sprzątające, szorowarki, zamiatarki i wiele, wiele innych.
ul. Kościerzyńska 1 a, 51-416 Wrocław, 071/ 325 63 19
Strona internetowa:www.asc-pro.pl
ASC PRO

Świat Narzędzi ASTECH

Astech oferuje szeroki zakres produktów uznanych firm na świecie i w Polsce poczynając od różnego rodzaju narzędzi i elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych, a kończąc na artykułach budowlanych i ogrodniczych. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom praktycznie każdy towar z naszej branży. Zapraszamy na ul. Żernicką 211-213. (naprzeciwko sklepu Biedronka)

Strona internetowa: astech.wroc.pl

ASC PRO

Wypożyczalnia Samochodów QUATTRO

Tel. 502 030 433PARTNERZY
 

polbus

Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy jest Partnerem WTS Sparty Wrocław w sezonie 2017

Strona internetowa: www.lotto.pl

polbus

POLBUS-PKS

Największy przewoźnik na Dolnym Śląsku oferujący wynajem autokarów i busów na wyjazdy krajowe i międzynarodowe. POLBUS-PKS - WYZNACZAMY STANDARDY

Strona internetowa: www.polbus.pl


SPONSORZY KLUBU

skybowling
Kręgielnia Sky Bowling w Sky Tower.
Strona internetowa: www.skybowling.pl
volkswagen

Największy dealer marki Volkswagen we Wrocławiu.

Volkswagen Centrum Wrocław to: 3 000 m2 powierzchni salonu, 45 samochodów nowych w ekspozycji salonowej, 50 samochodów używanych w ciągłej ofercie, dealer oraz rozbudowany park samochodów demonstracyjnych - 20 samochodów dostępnych do jazd testowych. Volkswagen Centrum Wrocław to także autoryzowany serwis marek Volkswgen, Audi, Skoda, Seat oraz Volkswagen Samochody Użytkowe.


Strona internetowa: www.centrumwroclaw.pl
skybowling
Pneumat System to firma rodzinna założona w 1976 roku przez Ryszarda Pachurę. Po 40 latach stery w firmie przejęli jego synowie: Dariusz i Tomasz. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą części pneumatycznych. Oprócz tego oferuje usługi specjalistyczne w zakresie pneumatyki i nie tylko, np.: projektowanie instalacji sprężonego powietrza, monitoring serwisów sprężarek czy kalibracja urządzeń pomiarowych.

Strona internetowa: www.pneumat.com.pl

BusWiFi.TV to interaktywna telewizja dla pasażerów komunikacji miejskiej. Naszym celem jest zapewnienie pasażerom przyjemnej podróży i zawsze aktualnych informacji. Zapewniamy kompleksową obsługę począwszy od produkcji i montażu ekranów LCD w pojazdach komunikacji publicznej, przez przygotowywanie spotów, po nadzór nad sprawnym działaniem systemów oraz dbanie o najwyższą jakość prezentowanych materiałów. Nasza platforma, w połączeniu z zapewnianym przez nas darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu dla pasażerów, to prawdziwy skok jakości usług świadczonych przez przewoźników transportu zbiorowego. Reklama multimedialna na nośnikach elektronicznych w autobusach to nieszablonowy sposób dotarcia z przekazem do dużej grupy odbiorców.

Strona internetowa: www.buswifi.pl

Firma Milart Sp. z o. o. specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym. Zajmujemy się budową i sprzedażą nowych domów jednorodzinnych, domów z zabudowie szeregowej, budynków wielokondygnacyjnych, wielorodzinnych z garażami lub miejscami postojowymi w garażach wielostanowiskowych, lokali usługowych.

Strona internetowa: www.milart.pl

Selena SA to wiodący dystrybutor chemii budowlanej na Polskim rynku, wyróżniający się bogatym zapleczem produkcyjnym i badawczym od pian poprzez silikony, akryle i kleje na papach i tynkach kończąc.

Strona internetowa: www.selena.pl

 


 

OGRODY ZIMOWE Załanowski
ul. Kościuszki 15C, 55-140 Żmigród

Producent aluminiowych ogrodów zimowych, zadaszeń, okien, drzwi i fasad. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży oraz wyjątkowa jakość oferowanych przez nas produktów gwarantują, że jesteśmy w stanie urzeczywistnić Państwa marzenia o wyjątkowym ogrodzie zimowym, jak również nowoczesnych oknach i drzwiach aluminiowych o wysokich parametrach termicznych. Najwyższą jakość gwarantuje partnerstwo z firmami Schilling i Schueco.

 

Strona internetowa: www.ogrodyzimowe.biz

Elektrotim

ELEKTROTIM S.A. wykonuje instalacje i sieci elektryczne oraz elektroenergetyczne, systemy automatyki dla budownictwa, przemysłu i energetyki. Spółka oferuje szeroki zakres produktów, które wymagają zarówno kompetencji technicznych jak i organizacyjnych. Produkty, które dostarcza powstają w oparciu o własne prace badawczo-rozwojowe oraz w wyniku ciągłej wymiany poglądów między pracownikami a klientami. ELEKTROTIM podejmuje się realizacji różnorodnych zadań. Wykonuje projekty, które w zależności od potrzeb bazują na rozwiązaniach gotowych lub wymagają wykonania elementów niestandardowych.

Strona internetowa: www.elektrotim.pl
Pepsi
Orzeźwiaj świat z Pepsi!
Strona internetowa: www.pepsi.pl
Gami
Firma GAMI istnieje na rynku usług przeciwpożarowych od 1988 roku. Zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Posiada autoryzowany zakład wyposażony w najwyższej jakości maszyny i urządzenia niezbędne do profesjonalnej obsługi. Zakład oferuje również szybką i sprawną obsługę serwisową na miejscu u Klienta.
ul. Działdowska 30, 51-427 Wrocław, 071/ 345 69 42
Strona internetowa: www.gami.wroc.pl
Sponsor TytularnyBetardSponsorzy
 • Chemeko-System
 • Wrocław
 • Nevada
 • Toi Toi
 • Arad
Kalendarium

 

Następne zawody

       VS          

Sobota 7 kwietnia 2018

OFICJALNY PARTNER
WTS SPARTY WROCŁAW

 

 

Tabela
M P MP
1. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 14 25 +48
2. Betard Sparta Wrocław 14 25 +75
3. Cash Broker Stal Gorzów 14 23 +70
4. Fogo Unia Leszno 14 23 +86
5. Włókniarz Vitroszlif Crossfit Częstochowa 14 14 -72
6. ROW Rybnik 14 11 -70
7. MRGARDEN GKM Grudziądz 14 10 -63
8. KS Get Well Toruń 14 8 -74
sponsorzy
 • Speedway Ekstraliga
 • PGE
 • Wicar Radio Taxi
 • 123drukuj
 • TOX
 • Best Western
 • Krajewski Konstrukcje
 • Tyskie
 • Innpact
 • Savi System
 • Płomyk
 • Bio-Oil
 • Pepsi
 • Gami
 • ASC Pro
 • Entrack
 • Polbus
 • Dragon
 • Baumatech
 • Quattro
 • Astech
 • Germaz
Partnerzy medialni
nc+ Radio Eska Echo24 Gazeta Wrocławska Przegląd Sportowy Ekstraliga App
Copyright © 2011 WTS Sparta Wrocław
Projekt i realizacja: